PRODUKTY ALUMINIOWE

Nasza firma również specjalizuje się w wytwarzaniu konstrukcji aluminiowych. Posiadamy możliwości techniczne oraz profesjonalną kadrę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom jakościowym i terminowym stawianym dla produkcji jednostkowej i seryjnej.

Wytwarzane dla naszych Klientów produkty aluminiowe cechuje duża staranność i precyzja wykonania. Konstrukcje spawane są przez wykwalifikowany zespół spawaczy, a cała produkcja nadzorowana jest przez kompetentny i uprawniony do tego personel.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam na produkcję wyrobów, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów na rynkach krajowych i zagranicznych.

Chętnie udzielimy Państwu bliższych informacji dotyczących naszych możliwości produkcyjnych i z przyjemnością nawiążemy współpracę w zakresie wytwarzania konstrukcji aluminiowych.

Poniżej przedstawiamy zakres naszych możliwości produkcyjnych.

RUCHOME PODESTY WISZĄCE, INSTALOWANE CZASOWO, DO PRZEPROWADZANIA INSPEKCJI I NAPRAW KOMORY PALENISKOWEJ KOTŁA

Kotły w elektrowniach muszą być poddawane inspekcjom i naprawom w regularnych odstępach czasu. Do regularnych inspekcji zalicza się też regularne objazdy kotła.

Umożliwiają one:

  • prace konserwacyjne np. wewnętrzne czyszczenia,
  • inspekcje, pomiary zużycia rur kotła, badania wykładziny ogniotrwałej w komorze spalania, w spalarniach śmieci, itd.,
  • planowe przeglądy zapobiegające uszkodzeniom i naprawy,
  • nieplanowane prace naprawcze.

Wszystkie te czynności można zrealizować wyłącznie poprzez pracę fachowców wyłącznie na miejscu – a więc wewnątrz kotła.

ELEMENTY SZALUNKÓW I RUSZTOWAŃ BUDOWLANYCH

Stopy aluminium są wykorzystywane w budownictwie od wielu lat. Dzięki nim można tworzyć lekkie i wytrzymałe konstrukcje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dostosowaliśmy nasz profil produkcji elementów aluminiowych tak, aby móc realizować mało- i wielkoseryjną produkcję.

Mamy duże doświadczenie w produkcji elementów rusztowań roboczych takich jak: schody, podesty itp., podpór ukośnych, szalunków i wielu innych akcesoriów wykorzystywanych w profesjonalnych rozwiązaniach w sektorze usług budowlanych.

ELEMENTY MASZYN

Naszymi Klientami są m.in. firmy produkujące maszyny i urządzenia serwisowe do objazdu elewacji budynków. Wykonujemy dla nich różnego rodzaju platformy aluminiowe oraz elementy i podzespoły maszyn.

CZĘŚCI I PODZESPOŁY TURBIN WIATROWYCH

Nasza firma specjalizuje się również w produkcji detali i podzespołów aluminiowych dla sektora turbin wiatrowych. Dla naszych Klientów dostarczamy szereg różnego rodzaju akcesoriów giętych, spawanych, toczonych, frezowanych itp.