StalFa Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim powstała 1 czerwca 1995 r. z inicjatywy spółki Mostostal Siedlce S.A. (obecnie Polimex-Mostostal S.A.). Od początku swojego istnienia można obserwować rozwój Spółki, o czym świadczą poczynione na przestrzeni ostatnich lat inwestycje.

W 2005 roku została oddzielona produkcja wyrobów bez zabezpieczenia antykorozyjnego od wyrobów ocynkowanych, malowanych i ze stali nierdzewnej. Stało się to możliwe dzięki inwestycji w nową powierzchnię produkcyjną. W 2006 roku poszerzyliśmy asortyment o produkty aluminiowe.

Firma otrzymała i wdrożyła certyfikaty Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2008, oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004 w zakresie wytwarzania lekkich konstrukcji stalowych oraz elementów konstrukcyjnych. Posiadamy wymagane certyfikaty TUV do spawania stali jak i aluminium. Powyższe certyfikaty mają dla firmy największe znaczenie, gdyż dzięki nim możemy uzyskiwać wysokiej jakości wyroby stalowe i aluminiowe.

 

Polska Izba Konstrukcji Stalowych nadała przedsiębiorstwu Stalfa certyfikat, który jest potwierdzeniem wiarygodności i pozytywnego wizerunku producenta. Na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA’99 przyznano złoty medal podporze B 350. Firma Stalfa została wyróżniona w I edycji konkursu Mazowiecko - Podlaskiej Nagrody Jakości, jak również w rankingu Wehikuły Czasu. Firma otrzymała także nagrodę Gazele Biznesu '05, '06, '07, '08. Ponadto Spółka Stalfa w 2008 roku zajęła I miejsce, w skali województwa mazowieckiego, w konkursie Filar Polskiej Gospodarki.

Od kilku lat priorytet inwestycyjny stanowią optymalizacja produkcji oraz modernizacja parku maszynowego. Sukces zawdzięczamy naszej definicji rozwoju jako bezustannego dopasowywania się do realiów rynku, a w szczególności do sposobu myślenia naszych Klientów. Trzymając się tych zasad, zdołaliśmy już wyrobić sobie świetne opinie wśród naszych Klientów - z kraju, Europy, a nawet zza oceanu - spośród których wielu wiedzie prym na światowym rynku budowlanym. Zapraszamy również Państwa do podjęcia współpracy z firmą, której zaufali najlepsi!