Profil produkcji Stalfy stanowią w znacznej mierze wieże i maszty telekomunikacyjne oraz palety i pojemniki stalowe. Znajdziecie tu też Państwo inne nasze propozycje dla szeroko pojętego budownictwa i energetyki.Możemy również zaproponować Państwu wykonanie szalunków i podpór budowlanych, elementów rusztowań, poręczyochronnych, systemów ogrodzeń obiektów przemysłowych, balustrad balkonowych, poręczy klatek schodowych oraz liczne inne konstrukcje związane z wykończeniem inwestycji budowlanych – wszystko zgodnie z Państwa opisem i dokumentacją.

Strategią Spółki StalFa jest bezustanny rozwój, poszukiwanie nowych obszarów produkcji, dlatego bazując na naszym bogatym doświadczeniu, nie ograniczamy się jedynie do produktów przedstawionych na niniejszej stronie. W związku z tym zachęcamy Państwa do przesyłania zapytań ofertowych również na inne wyroby, jeśli uznają Państwo, że pasują one do przedstawionego profilu.

WIEŻE, SŁUPY, MASZTY

Wspólne przedsięwzięcie spółki StalFa i renomowanego producenta słupów i masztów oświetleniowych nowej generacji, firmy Valmont Polska Sp. z o.o., zostało uwieńczone wprowadzeniem do sfery naszej produkcji wież, słupów i masztów telekomunikacyjnych dla znanych na całym świecie operatorów sieci komórkowych.

W dobie silnego rozwoju sieci telekomunikacyjnych i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, spółka StalFa, wykorzystując potencjał i doświadczenie personelu, wprowadziła do produkcji konstrukcje wież telekomunikacyjnych o zróżnicowanej wysokości..Naszymi odbiorcami w kraju i zagranicą są renomowane firmy telekomunikacyjne działające w systemie GMS jak i UMTS.

ELEMENTY SZALUNKÓW BUDOWLANYCH

Firma StalFa Sp. z o.o. proponuje Państwu podpory budowlane jako jeden z elementów szalunków stropowych. Oferujemy wyroby w dwóch grupach: do 20 i 30 kN. Podpory wykonane są z rur stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe, polegające na zanurzeniu elementów podpory w płynnym cynku. Są więc one zabezpieczone z zewnątrz i wewnątrz, również z gwintem, co gwarantuje wysoką trwałość podpory i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Oprócz podpór budowlanych Staffa posiada doświadczenie w produkcji płyt szalunkowych, podpór ukośnych, oraz innych elementów systemu.

POJEMNIKI I KONTENERY BUDOWLANE

Produkowane przez nas pojemniki i kontenery budowlane stanowią bezpieczny i ekonomiczny sposób transportu i magazynowania części do maszyn i urządzeń, a także odpadów produkcyjnych, itp. Nasze wyroby charakteryzują się niewielką masą własną i dużą sztywnością. Są wytrzymałe i wygodne w użyciu. Ich budowa umożliwia piętrowanie, a także transport wózkami widłowymi, dźwigami i suwnicami.

Pojemnik siatkowy:

  • nośność palet: 1470 kg,
  • możliwość piętrowania do 4 pojemników,
  • ruchoma klapa służy do łatwego ręcznego opróżniania spiętrowanych pojemników,
  • zabezpieczony antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe,
  • łatwa identyfikacja towaru w pojemnikach dzięki zastosowaniu ścian z siatki.

ELEMENTY BARIER MOSTOWO-DROGOWYCH

W naszym cyklu produkcyjnym znajdą Państwo wiele stosowanych na europejskim rynku elementów barier ochronnych. Oferujemy elementy barier drogowych, mostowych, sztywnych oraz barieroporęczy. Wszystkie elementy konstrukcji są zabezpieczone antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe, a każdy etap produkcji jest monitowany zgodnie z procedurami ISO 9001. Głównym odbiorcą naszych wyrobów jest Polimex-Mostostal S.A.

Mamy możliwość wykonania nietypowych elementów według życzeń odbiorcy.

SYSTEMY OGRODZIENIOWE

O estetyce budynków mieszkalnych, czy obiektów przemysłowych, decyduje nie tylko ich oryginalna architektoniczna bryła, ale także umiejętne zagospodarowanie tła. Dlatego proponujemy Państwu kompletne systemy ogrodzeniowe: segmenty, słupki oraz bramy dwuskrzydłowe.

Segmenty ogrodzeniowe wykonane są z profili stalowych zamkniętych i półzamkniętych, cynkowanych ogniowo w całości po wykonaniu, z możliwością malowania proszkowego w 180 kolorach wg palety RAL.

Aby składniki ogrodzenia stwarzały integralną spójną całość, firma StalFa wykonuje również bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe z profili stalowych zamkniętych i półzamkniętych według wskazanych przez Klienta rozmiarów. Proponujemy kilka rodzajów wypełnień bram: kątownik, ceownik, profile zamknięte kwadratowe lub prostokątne oraz blacha trapezowa.

PORĘCZE OCHRONNE

Poręcze ochronne są nieodzownym elementem przy budowie różnego rodzaju schodów, balkonów i podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

Współpraca z firmami budowlanymi jest gwarancją, że nasze produkty będą spełniać Państwa oczekiwania w zakresie funkcjonalności i estetyki wykonania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, opracowując poręcze wg życzenia Klienta, uwzględniając ogólnie przyjęte normy bezpieczeństwa.

Poręcze możemy zabezpieczyć antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe lub pokryć farbą nawierzchniową.

PALETY DO TRANSPORTU BUTLI GAZOWYCH I STOJAKÓW NA BECZKI

Najwygodniejszym i najłatwiejszym sposobem transportowania gazów technicznych jest paleta. Nasze palety przystosowane są do przenoszenia przy pomocy wózków widłowych lub hakowych urządzeń transportowych.

Dodatkowo mogą być wyposażone w pasy do zabezpieczania butli przed przesuwaniem.

Palety mogą być cynkowane ogniowo lub malowane. Wykonywane są według dokumentacji Klienta lub własnej dokumentacji technicznej.

WALCOWANIE GWINTÓW GWINTY METRYCZNE / TRAPEZOWE

Istnieje możliwość walcowania prętów i rur okrągłych o średnicy od 5 do 100 mm.